Recent Posts

Youtube

Facebook

© 2024 Semper Paratus Legal House LLP All Rights Reserved

9:00 - 16:00

Godziny otwarcia Poniedziałek - Piątek

+48 530 447 230

Zadzwoń, konsultacja jest darmowa

Facebook

Youtube

Search
Menu
 

Opinie

Opinie

Agnieszka Wilkowska

“Wszystkim, którzy wahają się, nie wiedzą jak pójść dalej ze swoją firmą, tak aby osiągnęła sukces, polecam doradztwo Semper Paratus Legal House LLP”

Thomas Sadza

“Jestem bardzo zadowolony z faktu prowadzenia oddziału mojej spółki Ltd na terenie Polski, nikt inny nie doradził mi lepiej. Semper Paratus Legal House LLP jest firmą znającą się na rzeczy.”

Jestem pośrednikiem handlowym. Wiem jak zdobywać klienta. Potrafię poznać branże i ludzi z którymi pracuję. Na mojej opinii można polegać. Semper Paratus Legal House LLP to firma godna polecenia.

Konrad Sopocki | Biznesmen

W mojej branży stawiam na pomysł i innowacyjność. znalazłem firmę księgową, która nie stoi w miejscu i to mi się bardzo podoba.

Marek Opolski | Dyrektor kreatywny

Przekonałem się do założenia spółki Ltd w UK chociaż początkowo byłem nastawiony sceptycznie. Po trzech latach prowadzenia mnie przez Semper Paratus Legal house LLP wiem, że wybrałem najlepiej.

Tomek Sucharski | Trener

a

Ciężko znaleźć doradztwo księgowe szczególnie jeżeli chodzi o zawiłe kwestie przykładowo związane z handlem krypto. Jestem klientem Semper LLP od roku, i jak na razie współpraca przebiega dobrze.

Rafał Major | It specialist

a

W starszym wieku można też prowadzić własną spółkę Ltd. Nie wiedziała bym o tym gdybym nie zdecydowała się na konsultację z prawnikiem Semper Paratus Legal House LLP.

Patricia Shy | Opiekun seniora

a

Dzięki temu, że od 2018 roku współpracowałem z księgowością brytyjską Semper Paratus Legal House LLP, teraz jestem na zasłużonej emeryturze. Księgowi prawidłowo doprowadzili mnie i pokierowali na osiągnięcie stabilnej przyszłości.

Joseph Potocki | Korespondent

a

Cieszymy się, że mogliśmy współpracować przez ostatnie lata z księgowością Semper Paratus Legal House LLP. Nie mamy żadnych problemów podatkowych, jesteśmy bardzo zadowoleni.

Monica & Jay | Designerzy

a

Czasem można się znaleźć w trudnej sytuacji. Seria ciężkich chwil w życiu osobistym sprawiła, że ciężko mi było wyjść na prostą. W tych trudnych chwilach prawnicy Semper Paratus Legal House LLP bardzo mi pomogli.

Maja Daszycka | Projektant

Długo nie znałam odpowiedzi na interesujące mnie zagadnienia. Nie mogłam znaleźć informacji w sieci. Dopiero prawnik Semper Paratus Legal House LLP wprowadził mnie na właściwe tory.

Olga Kurpniewska | Fotograf

Czy potrzebujesz porady prawnej, księgowej lub podatkowej?